JAK NA PŘÍKRMY, ABY DĚTEM CHUTNALO

spokojených maminek

Tápete a nevíte si rady, kdy a jak zavést první příkrmy? Chcete vědět kterými potravinami začít a proč? Rádi byste se dozvěděli o tom jak metoda BLW funguje? A nakonec chcete mít spokojené miminko, které bude mít radost z toho, že se dokáže najíst samo? Pak neváhejte a domluvte si termín konzultace ještě dnes.

let zkušeností

Tápete a nevíte si rady, kdy a jak zavést první příkrmy? Chcete vědět kterými potravinami začít a proč? Rádi byste se dozvěděli o tom jak metoda BLW funguje? A nakonec chcete mít spokojené miminko, které bude mít radost z toho, že se dokáže najíst samo? Pak neváhejte a domluvte si termín konzultace ještě dnes.

Dita Ptáčková

Jsem máma dvou synů (3 roky a 1 rok) se kterými jsem sama praktikovala metodu BLW (Baby Led Weaning, neboli Příkrmy řízené dítětem). Ještě předtím, než se mi narodil první syn jsem se od svých 20 let starala o děti v zahraničí (Anglie, USA, Švýcarsko). S metodou BLW jsem se poprvé setkala v USA v roce 2006. Zpočátku jsem měla obavy, tak jako každý, kdo se s touto metodou setká poprvé. Ale postupně se všechny obavy vytratily a vystřídalo je nadšení, proto jsem i u vlastních dětí zaváděla první příkrmy jen touto metodou.

 

Reference

„Kurz byl velice inspirativní. Už se nám blížila doba příkrmů a trochu jsem se obávala jak na to. Bylo povzbuzující slyšet „z první ruky“ že to není nic složité. Vyzkoušeno s úspěchem, díky kurzu jsem věděla, že když se zakucká, počkám a malý si to vyřeší sám (jinak bych se asi lekla a zkusila ho krmit lžičkou, ale to bychom přišli o zábavu, dítě a my taky – ono to krásně vrže, když si okurkou masíruje dásně, jablko se kousá a plive, zato banán se i sní). Co mně teď ještě ani nenapadlo, a proto to moc oceňuji, že nebudu muset pátrat později, bylo dovědět se o tom jak upravit jídlo později – placičky a podobně. Děkuji za přednášku!“

– Petra Ambrusová

„Pro mě bylo na osobni konzultaci nejdůležitější pravě to, že byla osobní. Fakta jsem si pečlivě načetla z Vašeho webu ještě před schůzkou, čili ta jsem znala. Potkat se s Vámi a vše ještě jednou projit-popovídat si dalo informacím lidsky rozměr /život.

BLW přestalo byt vyčtena teorie a stalo se úplně přirozenou součásti každodenního života. Kdybych to mela říct jednodušeji – po rozhovoru s Vámi jsem věděla, že to jde a funguje, že to není jen něco, co bych si někde vyčetla…

Určitě budu mít zájem o další konzultaci, protože, jak začínáme mít první zkušenosti, napadají mě konkrétní otázky :))“

– Selma Ročková

„Konzultace byla pro mne velmi přínosná. Trochu jsem se bála té neosobní roviny přes Skype, ale pro nás to bylo to pravé. Hromadné přednášky s ostatními dětmi nemám moc ráda. Další přínos byl, že jsme si mohli zavolat večer, když jsme uspali našeho chlapečka. U konzultace jsme tedy byli i s manželem. No a vzhledem k tomu, že jsem četla knihu “ Vím co mi chutná“ jsme měli s manželem spíše individuální dotazy, což konzultace přes skype maximálně naplnila. Následně oceňuji poslané dodatečné informace na můj email.Takže za nás palec nahoru :)“

– Kateřina Soukupová

„Ditin kurz o BLW bol úžasný a veľmi nápomocný. Atmosféra bola príjemne priateľská. Rady priamo od srdca taktiež otázky boli výstižne zodpovedané. Za mňa určite 5 hviezdičiek, veľmi doporučujem!“

– Eva Synáková

Možnosti konzultace

Telefonicky

Telefonická konzultace je vhodná především pokud neholdujete počítači a zároveň nejste z Berouna či z Prahy a tudíž se nemůžete zúčastnit osobní konzultace.

Skype

Nejvhodnější varianta konzultace pokud nemáte možnost osobní konzultace. Výhodou je domluvení času, který vám vyhovuje. Třeba i večer, když vaše děti už spí. Kromě Skype se můžeme domluvit i na konzultaci přes Hangouts, nebo Facebook.

Osobně

Osobně za vámi přijedu k vám domů, případně na jiné místo dle vašeho přání a vše probereme tzv. naživo. Pokud máte raději osobní rozhovor, tak je tato varianta právě pro vás. Tato možnost je možná pouze pro Prahu, Beroun a okolí. K ceně se připočítají náklady na dopravu 200,- Kč.

Doporučené

Ceník konzultací

Základní – 1 hodina

800,- Kč

hodinová sazba 800,- Kč

Rozšířená – 2 hodiny

1500,- Kč

hodinová sazba 750,- Kč

Rozšířená+ – 3 hodiny

2100,- Kč

hodinová sazba 700,- Kč

<script type="text/javascript" src="https://form.simpleshop.cz/iframe/js/?id=ZJMy"></script>