V květnu mám pro vás několik novinek, kurzy jak na příkrmy – aby dětem chutnalo, metoda BLW, se budou konat v Praze na více místech, abyste nemusely cestovat stále do centra. Poprvé také letos přijedu do Olomouce a do Liberce.

V rámci května je připraveno šest akcí na kterých se můžete dozvědět o metodě Baby Led Weaning a jak je to vlastně se zaváděním příkrmů. A to včetně praktických zkušeností.

 

Rodinné centrum Jahoda – Praha 10. května od 10:00

Rodinné centrum Jahoda je nové rodinné centrum. Funguje hlavně jako komunitní centrum, nabízí školku i jesličky a nízkoprahové a terénní programy. A také díky projektu EU podporuje zaměstnanost rodičů.

Seminář se bude konat v kurzovně na adrese Pod Nuselskými schody 3, Praha 2 – Vinohrady. K dispozici je i herna pro vaše děti. Více se o akci dozvíte zde.

 

Festival „Světový týden respektu k porodu“ – Praha 16. května od 16:00

Je pro mě opravdu velká čest, že můžu být letos součastí světového týdne respektu k porodu. Na festivalu je vždy spousta zajimavých seminářů a přednášek určitě doporučuju. Ne všechny se týkají jen těhotenství a porodu. Některé z nich se týkají výchovy, pedagogiky apod. Ja chodím každý rok a nikdy mě nezklamaly.

Na seminář se není potřeba dopředu registrovat. Stačí přijít a zakoupit si vstupenku. Na výběr máte buď jednorázovou vstupenku na jednu přednášku, nebo celodenní vstupenku na všechny akce. Festival bude probíhat v týdnu od pondělí 15. do neděle 21. května. A je plná zajímavých přednášek, takže si jej určitě nenechte ujít. Já se na vás i celý festival už moc těším.

Můžete se zúčastnit soutěže o vstupenku na můj seminář o BLW – pro více informací klikněte zde.

[et_bloom_inline optin_id=optin_1]

Brána k dětem – Olomouc 19. května od 14:00

Poprvé budu přednášet o BLW v Olomouci. Už se na to moc těším, protože v Olomouci jsem ještě nikdy nebyla. Semiář proběhne v Bráně k dětem na adrese Zámečnická 7, Olomouc. Pokud se chcete přihlásit, klikněte zde.

 

TaMama – Praha 23. května od 10:00

Nová herna, kavárna Tamama s lesní mini školkou Lesáňáta. Holky mají kavárnu i hernu opravdu vychytanou. Tamama se nachází  jednu zastávku autobusem od metra Kačerov. Pod Višnovkou  1662/27 budova B (mezi A3 a A1), 149 00 Praha 4 přihlásit se můžete přímo v události zde.

 

Studio Beruška – Liberec 24. května od 10:00

A kromě Olomouce budu mít v květnu premiéru také v Liberci a Jablonci. V Liberci se bude konat ve studiu Beruška Mařánova 334, Liberec Doubí. Více informací a možnost se přihlásit zde.

 

Studio Najla – Jablonec nad Nisou 24. května od 14:00

Ve studiu Najla ul. 28 října, Jablonec nad Nisou. Informace a přihlášení zde.

 

V červnu chystám velkou novinku, takže se máte na co těšit. Po prázdninách budou zase opět kurzy i v Brně.

Krasné jarní dny

Dita