Učící věž autor: Jidlo do tlapky | 8.2.2016 | 1 komentář1 komentář Jane na 19 července, 2018 v 9:46 Diky za navod, urcite zkusime, nez davat 2000kc, kdyz mame doma vlastni material a s naradim pracujeme od malicka 😉 OdpovìdìtVložit komentář Zrušit odpověď na komentářVaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Komentář *Jméno * E-mail * Webová stránka Uložit do prohlížeče jméno, e-mail a webovou stránku pro budoucí komentáře. Δ
Jane na 19 července, 2018 v 9:46 Diky za navod, urcite zkusime, nez davat 2000kc, kdyz mame doma vlastni material a s naradim pracujeme od malicka 😉 Odpovìdìt
Diky za navod, urcite zkusime, nez davat 2000kc, kdyz mame doma vlastni material a s naradim pracujeme od malicka 😉