Avokádová pomazánka s vajíčkem

Avokádová pomazánka s vajíčkem

Dnes se s vámi podělím o recept na rychlou a zdravou pomazánku z avokáda a vajíčka. 3 Štastná vajíčka  1 zralé avokádo Domací lučina nebo kupovaná cca 100 gr nemusí být 2 lžíce másla Vajíčka od slepic s volným výběhem nebo domací, uvaříme natvrdo, zchladíme a...
Pečené cuketové karbanátky s krůtím masem

Pečené cuketové karbanátky s krůtím masem

Karbanátky máme rádi, protože jsou chutné, rychlé a dají se vzít v případě potřeby i na cesty. Proto zkoušíme různé varianty. Tentokrát vám dám tip na karbanátky při které využijete cuketu. Jsou výborné jak kaší, tak samotné. Určitě vyzkoušejte a dejte vědět, jak vám...
7 tipů na využití dětských přesnídávek

7 tipů na využití dětských přesnídávek

Možná máte doma zásobu skleniček s mixovaným jídlem, kterou jste si nakoupila ještě v době, kdy jste o metodě BLW nic nevěděla a teď určitě přemýšlíte co s nimi udělat. Vyhodit je by byla škoda. Nezoufejte, v článku najdete 7 tipů na zpracování těchto skleniček.


authorDita Ptáčková
Recepty

Cizrnový guláš

Cizrnový guláš

Výborný bezmasý guláš s cizrnou je vhodný pro děti od cca jednoho roku věku. Nám moc chutná, tak doufám, že bude chutnat i vám. O své zkušenosti a nápady se podělte s ostatními v komentáři. Budu moc ráda.


authorDita Ptáčková
Recepty

Polentová pizza

Jednoduchá bezlepková alternativa ke klasické pizze. Její příprava je jednoduchá a rychlá. Navíc nabízí nepřeberné množství kombinací stejně jako klasická pizza. Určitě si ji s dětmi zamilujete a budete zkoušet různé kombinace.


authorDita Vlčková
Recepty